Podlaháři Blansko

Pro zákazníky z Blanska zajišťujeme prodej, realizaci a pokládky podlah. Jsme podlaháři Brno.

Bližší informace o podlahářích Brno najdete na webu www.LAHPodlahy.cz.

 

Zabýváme se prodejem a pokládkou koberců, plovoucích podlah, vinylových podlah, dřevěných plovoucích podlah, dřevěných masivních podlah, marmolea, PVC, renovací parket a záklop durelis desek. Kompletní příprava podkladu, měření vlhkosti, broušení anhydritu a betonu, nivelování do absolutní roviny laserem.

Kompletní poradenství s výběrem vhodné podlahy do daného prostoru, dodání materiálu na místo určení, samotná pokládka podlahy, montáž obvodových a přechodových lišt, doladění podlahy do detailu tak, aby vše bylo podle vašich představ.

Jsme malou dynamickou firmou, která se v oboru podlahářství pohybuje více jak 17 let. Po tuto dobu jsme nasbírali mnoho zkušeností s realizací nejrůznějších podlahových krytin, jsme proškolení na pokládku veškerých podlahových krytin a vlastníky několika certifikátů. Spolupracujeme jen s nejlepšími dodavateli podlahových krytin a chemii v oboru.

Upřednostňujeme osobní přístup, rádi vám poradíme s vhodným výběrem podlahy tak, aby splňoval všechna vaše očekávání. Naší prioritou je vždy spokojený zákazník.

 

Kontakty na podlaháře Brno

Podlaháři Brno - Podlahy Lorenc, s.r.o. - Luboš Lorenc

Web: www.LAHPodlahy.cz

Telefon: +420 604 543 547

E-mail: info@lahpodlahy.cz

IČ: 07912595

 

Adresa vzorkové prodejny: Podlahy LORENC, Jihlavská 668/44, Brno - Bosonohy, 642 00, Česká republika

Otevírací doba

Út-Čt: 13:00 - 17:00

(jinak po telefonické domluvě)